Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Skyrimben miért nincs nekem...

Skyrimben miért nincs nekem villám a mágia között?

Figyelt kérdés
Na szóval .. ma kezdtem el játszani a játékkal és csak a tűz van a mágiák között . villám nincs és nem tudom miért . Torrentes játékkal játszom. nem tudom ez befolyásolja -e.

2013. júl. 26. 18:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, hogy a villámot (Sparks) könyvből tanulhatod meg elvileg.
2013. júl. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Biztos? videókba nem láttam olyat..
2013. júl. 26. 18:52
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy ennyire az elején kapod meg. Játssz még pár napot, hetet biztos megkapod.
2013. júl. 26. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Rendben . Hátha megkapom. Csak azért mondom ,mert ahogy néztem eddig 2 videót ,ott ő nekik már akkor megvolt ,mikor elmentek riverwoodba.. azt hiszem . vagy mikor már kiszabadultak. én meg már leöltem Irileth-el a sárkányt .:) most meg el kell menni a hegyek mellé ,hogy találkozzak valami G betűssel vagy mi a neve. Tehát már jóval távolabb vagyok ,mint ők.
2013. júl. 27. 06:03
 5/5 A kérdező kommentje:
Na. kezdtem egy új karaktert ,amivel jobban odafigyeltem a kisebb részletekre is. A legelején rontottam el ,mert ott az egyik halottnál volt a könyv és nála voltak mage cuccok is. (amikor ki kell nyitni az egyik ketrecet Helgenbe) Szóval ott nem figyeltem oda.
2013. júl. 27. 10:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!