Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudtok mondani jó 2011-2012-es...

KukackaĐ kérdése:

Tudtok mondani jó 2011-2012-es pc játékot? Már nagyonsokkal játszottam és egyszerüen már nemtudok semmit.

Figyelt kérdés

Minecraft. Cod. Assassins creed. Battlefield. Tom Clansy's. Total war series. Stranded. left 4dead. dead island. STALKER. Dayz. hunz. farcry. star wars. Arma. Mass effect. Hitman. Garrys mod. portal. mount and blade

és még sokmás

és egyszerűen nem találok már jó játékot ami nekem való. pl itt vannak ezek 5 percig toltam őket : borderlands 2 Gta4 meg ilyenek.

Légyszíves írjatok játékokat.

Ja és amellet hogy már ennyit kijátszottam nem vagyok se függő se kocka .

Olyan game-t szeretnék ami olyan mint a mount and blade warband meg minecraft meg hasonló


BOCS A HELYESÍRÁSÉRT


2013. júl. 25. 17:28
 1/4 anonim ***** válasza:

régebbi játékok is lehetnek jók... sőt ezeknél mondok egy tucat régi, jobb játékot.

de, tessék:

Nascar 2013, Mortal kombat 9

2013. júl. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Cube World kockákból áll a világ, de egy "mmo" -nak is lehet nevezni

több info itt: [link]

jobb oldalt kattints a Cube World fülre

2013. júl. 26. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

cube world pipa :D

A mortal kombat 9et 5percel a valaszod elott már töltottem :D

2013. júl. 26. 17:19
 4/4 anonim válasza:
Saints Row 3
2013. aug. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!