Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A World of Thanksban miért...

A World of Thanksban miért kicsi az fps-em? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

a játéknak ha minden igaz futnia kellene a gépemen elég szépen ..Processzor E-350 1.60GHz

RAM - 4GB

hozzáteszem hogy laptop de ettől még simán vinnie kellene . + letöltöttem különböző programokat pl. WinOptimizer , Auslogics Disk Defrag , Game Booster .. de semmi változás . Később rászántam magam és kipróbáltam a textúra tömörítést (25%-ost)az 50%ost ajánlják 1GB RAMhoz -.- nem értem legyetek szivesek segíteni és megoldani a problémám .. Előre is köszönöm !!



2013. júl. 25. 16:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Kevés a processzor szerintem. Lehet driver probléma is. Esetleg túlmelegszik a laptopod játék közben, mert az is fps csökkenést, sőt zuhanást okoz. Vagy ha ts-t használsz akkor az is megzabálhatja a gép erőforrásait (nálam is ez a helyzet, pedig jobb laptopom van :P )

Szóval ezek lennének a tippjeim.

Annyi még, hogy Tanks, nem Thanks :P

2013. júl. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen azt már észrevettem ha TS-el játszom nagyon lemegy ezért nem szoktam használni főleg nem játék közben.. és igen már észrevettem , hogy rosszul írtam de a lényeg a lényeg :)megpróbálom lehűteni a gépem talán hűtőt is veszek hozzá :D és köszi a válaszod :)
2013. júl. 25. 20:13
 3/5 anonim ***** válasza:

Csinálhatsz a gépedel akár mit is az FPS-end nem fog nőni, mert a procid teljesitménye nagyon gyenge!!!

Nálam is ez a helyzet pedig jobb procim van nem sokkal 1,8GHz duo. Én is hiába rakok fel bármit is nem nő az FPS-em max. talán annyit javul a játék hogy jobban fut és nem akadozik annyira. Nálam az FPS átlagba 6 a max érték ugy 12, még úgy is hogy a grafika a minimumon van használom a Tweaker-t és a tömöritett texturát a 3%-osat. De hiába az FPS-t nem növeleik csak jobban fut vele a játék( már ott észrevenni ezek hatását amikor a csatát tölti be).

Más választásod nincsen vegyél új és jobb gépet, vagy akkor használd amid van de akármit is csinálsz nem fog az FPS-d megnőni!!!! És ezt tapasztalatból mondom, mert én igy játszom már több mint 1 éve.

2013. júl. 27. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 riko2000 válasza:
Nálam is volt hogy laggolt lelyebb kell a grafikát!
2013. júl. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
már beletörődtem a ténybe hogy job gépet kell vennem :) ami nem olyan egyszerű :D
2013. júl. 29. 00:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!