Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Euro truck simulator 2 be...

Euro truck simulator 2 be letöltötem módot tudom hova kell belerakni csak azt nem tudom hogy hol vannak a modok játékba? Vagy hogy hogy kell aktiválni anélkül hogy ujj profilt kezdenék?

Figyelt kérdés

2013. júl. 23. 17:01
 1/4 anonim ***** válasza:
a profilválasztásnál a jelenlegi profilodra menj rá mintha szerkeszteni szeretnéd, és ott vannak a modok jobbra bepipálod őket és kész
2013. aug. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönmö még egy kérdés lenne hol találom pontosan a beálitásokon belül a sebeség limit kikapcsolását?hogy ne csak 90 el menjen régen betudtam most meg nem meg a fék eröséget sem pls részletessen leirnád nekem?:S
2013. aug. 8. 21:24
 3/4 anonim ***** válasza:
A sebesség limitet kikapcsolni nem tudod, legalábbis én nem tudok ilyenről. Viszont a 90 km/h-s határ helyett feltolhatod egy moddal 120 km/h-ra. Mod letöltése: *****

* Automatikusan eltávolított tartalom.
2013. aug. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hallod demo modba lehetet csak oda volt irva sebeség limit bepipálva kiszedtem ment 150 nel is nem eredetibe lehet hogy többel megy? hallod ad meg facebook nevedet felveszlek
2013. aug. 9. 17:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!