Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Dead Space 3-ba pók szerű...

Dead Space 3-ba pók szerű szörnyet hogy kell megölni a 2 szigony puskával? Hiába nyomom az F-et kijön.

Figyelt kérdés
2013. júl. 22. 16:05
1 2
 1/11 Mr.Bab ***** válasza:
Püföld az f- et mintha életed múlna rajta! Nekem időbe telt az is hogy rájöjek hogy hogy csináljam ki. Utána elkezdtem nyomogatni az f-et kiszabadult. Bedurvultam és úgy elkezdtem nyomogatni az f-et hogy majd kiesett a helyéről na így bejött.
2013. júl. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
esküszöm leszakad az ujjam,már tiszta ideg vagyok
2013. júl. 22. 16:19
 3/11 A kérdező kommentje:
elötte kilötted a 3 cuccot a szájából vagy az nem fontos?
2013. júl. 22. 16:20
 4/11 Mr.Bab ***** válasza:
Mindig amikor szétlövöd azokat a sebezhető részeket gyengül összeesik leszigonyozod püfölöd az f-et. 2x vagy 2x kell végigmenni rajta asszem. Aztán kettészakad. De közben irritáloak a nekronorfok . Ajánlom hogy előbb azokat csináld ki aztán Pokkal foglalkozz.
2013. júl. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
3 nekrot már az elején likvidáltam,de akkor kell becsalni mikor épp leszakadtak a csápjai és úgy szétszakítani
2013. júl. 22. 16:42
 6/11 Mr.Bab ***** válasza:
*3. De kösd fel a gatyust lesznek olyan részek , ahol azt mondod inkább a pók.
2013. júl. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
közelít hozzá a kamera már majndem megvan mikor mindig kijön sztem ezt nem lehet megcsinálni bugos vagy nem tudom esélytelen
2013. júl. 22. 16:44
 8/11 A kérdező kommentje:
ja és úgy jutottam ide hogy kb alig van életem és nem tudok mit csinálni 2db-ot dob itt mindig
2013. júl. 22. 16:45
 9/11 Mr.Bab ***** válasza:
Mos jut eszembe . Még megjelenésnél játszottam vele és nem emlékeztem arra hogy igen püfoltem de láttam hogy távolodik a kamera asszem ammor úgy nyomtam hogy tam tan tam lassabban. Szívtam én is ott rendesen én is így voltam azt hittem bugos de lesz egy sziklamászos rész ami megint izzasztó.
2013. júl. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
megcsináltam!!! úgy kellet nyomni ahogy mutatta,olyan ütemre és erre nem gondoltunk... :D:D:D
2013. júl. 22. 23:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!