Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Stalker Shadow of Chernobyl-ba...

Gravija kérdése:

Stalker Shadow of Chernobyl-ban, hogyan tudok frakciókhoz csatlakozni?

Figyelt kérdés

A Szabadságiakhoz (freedom) már sikerült csatlakozni de én a Kötelességiekhez (duty) szeretnék de akárhol keresek rá mindig csak bugot mondanak amivel bejutok vagy mondják, hogy ott a bázis.

A válaszokat előre is köszönöm :)



2013. júl. 22. 11:12
 1/5 kislaki válasza:
complete moddal tolod?
2013. aug. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem complete, Gamestarhoz kapott cd, modok nélkül
2013. aug. 22. 14:24
 3/5 Aarpok válasza:

Helló!

ha csak az alapjáték akkor nem tudsz csatlakozni egyikhez sem.Kizárólag móddal lehetséges (pl:OL 2.2,Complete)

2013. aug. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 kislaki válasza:
complete modot tedd fel,ha jobb géped van:)Szidorovicsnál is lehet az elején erről dumálni.még nem próbáltam:)
2013. aug. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
DE ,MOD NÉLKÜL SZABADSÁGOS VAGYOK! amikor elmész nembeszélsz a bejáratnál álló szervorossal aki megkérdi , hohucsatlakoznál e hozánk aztán megölöd az ot lévő szolgálatosokat (PErsze elkéred a feladatot) Aztán elmész a Határhoz , (Feladat elkérése nékül)és segitesz nekik , viszamész elkéred a Szimatos feladatot MEgcsinálod amikor viszaérsz beszélsz a bejáratnál álló szerverossal , bemész megmondod , hogy kész a feladat é ezt válasozlja : Köszönjük , hogy segtettél a határnál , hálánk jeléül némi tisztességes fizetőeszköz.Mostantól a mi csoportunkhoz tartozol! És aztán szabadságos vagy!
2013. okt. 5. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!