Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudnátok ilyen játékot mondani?

Tudnátok ilyen játékot mondani?

Figyelt kérdés

Olyan játékot keresek, melyet le lehet tölteni gépre, nem agyba főbe öldöklős és semmi géppisztoly sincs benne, mégis hasonlítson az Éhezők Viadalára, szóval ilyen stratégiai, túlélős, nem sok fegyverhasználatos játékot keresek. Fontos lenne, hogy a természetben játszódjon, erdő, síkság, hegység, ilyenek... lehetőleg lehessen online is játszani más emberekkel, megküzdeni velük.

Előre is köszönöm a segítségeteket.! ;)



2013. júl. 21. 20:55
1 2
 11/13 anonim válasza:
én is ezt keresem, és nem hiszem el, hogy senki nem gyártott ilyet. A dayz valóban nem rosz én játszottam vele, az hasonló, oké , hogy vannak fegyverek, de örülsz ha van 3 töltényed hozzá. Viszont nekem dayz úgy tetszene ha nem lennének benne zombik.
2013. okt. 10. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 hegyesi istván válasza:
Mount Blade warband és egyéb módjai.
2013. dec. 30. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Minecraft :D xd na az mindenben megfelel a követelményeidnek!
2014. máj. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!