Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Vaye-t vagy Caitlynt válasszam?

Horde1999 kérdése:

Vaye-t vagy Caitlynt válasszam?

Figyelt kérdés

2013. júl. 21. 13:51
 1/5 XenoMorph ***** válasza:
szerintem vayne a legjobb ad carry
2013. júl. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én azt mondom mindkettőt. Vayne talán összességében jobb, viszont ha pont ők ketten kerülnek össze beoton akkor caitlyn legyőzné. (megegyező játéktudással persze)
2013. júl. 22. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
/watch?v=vmr-Ada_Y_Q EZ RP-T AD NEKEM BEVÁLTT (YOUTUBE.COM ELÉ) 2. RA SIKERÜLT 100%
2013. júl. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vayne-t most fogják nerfelni, elveszik tőle a true damage-t, lehet hogy most "Hypercarry" és 70%-os win rate-je van, de a nerf után nem fog érni ennyit. Caitlyn szerintem jobb (mondjuk én utálok vele játszani) könnyen menekülsz, csapda vision-öl, Q earlyben nagyon basz, ulti meg egy köcsög. Mondjuk azt is ki lehet counterelni könnyen egy spellshieldel, vagy ha beugrasz valaki mögé.
2013. júl. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Dubikah ***** válasza:
Cait early/mid Vayne lategame carry. Aki aztmondta, hogy Cait legyőzi vaynet az rosszul mondta. Lehet, hogy ő még nem látott diás Vaynet. Az utolsónak igaza van, a nerfek után biztos furcsa lesz. De akkor most mi is lesz Vayneval? Elveszik a true damageját és magicra váltják? vagy új skillt raknak be a helyére?
2013. júl. 24. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!