Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A batman arkham cityből a...

A batman arkham cityből a game of the year editionben miért nem lehet menteni?

Figyelt kérdés
2013. júl. 20. 08:52
 1/2 A kérdező kommentje:
nem jön elő a windows live se ha home gombot nyomok és meg se kérdezi hogy melyik slotra mentse csak elkezdi a játékot utána meg nem ment
2013. júl. 20. 08:54
 2/2 anonim ***** válasza:

szia ezt találtam, másonak is ez a problémája, és nekik működött:


1-Törlöd: Game for Windows Live; Arkham City; Nvidia Phyx

2-Másold ki vhová a XLive mappából: Dokumentumok/AppData/Local/Microsoft/XLive

3- Törölsz minden mentett játékot stb : C:/Felhasználó/WB games/

4-Újraindítod a gépedet

5- Telepíted: DirectX 9; Nvidia Phyxs; Arkham city

6- Crackeled

7-Telepítsd a Games for Windows Live-ot

8-Indítsd el a játékot: nem a Batman AC.exe-re katt, hanem a BmLauncher.exe-re, majd a Play gombra

9- A Game for Windows Live-ban csinálj egy Local Profiles mappát

10-A játékból az első trailer után lépj ki

11-Másold a Save Game mappát a Save Folderbe, majd másold vissza az XLive mappát a Dokumentumok/AppData/Local/Microsoft/XLive-ba


Nekem nem kellett hasznát vennem, a te helyedben én inkább a balck boxos játékot használnám, vagy ha maradsz ennél, akkor nem piszkálnám a nvidia phyxs-t, és a directx-et. Bár ha a 9-nél jobbad van, akkor azt ne töröld, ha rosszabb, akkor viszont a 9-re frissítsd/töltsd le. Remélem, sikerülni fog, ahol találtam, az szerint ezek után működik a home gomb és lehet menteni is. :)

2013. aug. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!