Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen játék a Táltos paripám...

Milyen játék a Táltos paripám 2? nem nagyon ismerem, és nem tudom, megér-e letölteni. Leírni valaki, h miről szól? Gyorsan kéne!

Figyelt kérdés
2013. júl. 19. 23:25
 2/6 anonim ***** válasza:
Na, oké... Én most akadtam ki... Még ha azt írtad volna, hogy megéri- e megvenni. De letölteni?? Mit ne érne meg rajta? Ingyen van. Mit veszítesz vele?
2013. júl. 20. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

nem kell kiakadni,látszik,h nem értesz a gépekhez,és az info-hoz._." 'ingyen van,mit ne érne meg rajta letölteni?'

nem magyarázom el,de a korodra már rájöttem...

2013. júl. 20. 11:17
 4/6 anonim ***** válasza:
TE ezt most nekem írtad? xd Mert eléggé nagy öngól lett belőle. Megkérdezi, hogy megéri- e letölteni erre meg leírja válaszba, hogy mi ne érné meg xd Hát gratulálok. Az info képességeimet ne vitassuk ugyanis értek hozzá. Képzeld középsuliban emelt infót tanultam és jelenleg programozónak tanulok.
2013. júl. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
XDDD látom a szövegértésed is 1-es XDDDD
2013. júl. 20. 15:42
 6/6 anonim ***** válasza:

Ja, bocs, hogy aposztrof az idézőjeled és nem is szó szerint írod. Akkor neked a nyelvtanod 1- es?

Amúgy látszik, hogy gyerek vagy... Tudod itt már nem tanítanak nyelvtant.

Mellesleg mit kell magyarázni? Ellopod a játékot és neked nem érné meg? Gratulálok.

2013. júl. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!