Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Counter strike 1.6 miért...

Counter strike 1.6 miért laggol mikor a kamerát mozgatom ugye az egérrel?

Figyelt kérdés
mit csináljak vele? pedig idáig jó volt teljesen most kezdte el ezt csinálni. és mégegy kérdés hogy mi az a plugin? és hol lehet azt megnézni hogy hányas? köszi a válaszokat előre is :)
2013. júl. 19. 18:29
 1/5 Egy ork ***** válasza:

Pluginolni szervert lehet. A plug-in olyan fájl, ami módosítja az alap fájlt.

Hogy érted, hogy laggol?

2013. júl. 20. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Nekem is úgy laggol mint állat. xD. de ezt eddig sose csinálta. bezzeg mikor mozgok w,a,s,d vel akkor nem.
2013. júl. 22. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nekemis csak akkor laggol mikor az egérrel forgok .. :/ de az utso válaszolonak is ugyanaz van mint nekem.. és azota ilyen nekem miota ujraraktam az xp t
2013. júl. 22. 23:30
 4/5 anonim válasza:
Nekem azóta mióta cs 1.8 at felraktam. Már az laggolt és ink visszaraktam a 1.6 ot de mostis ezt csinálja. Valami maradandó károsodást csinált a gépünkben xD merthogy 20adjára telepítem ujra az egészet de semmi.
2013. szept. 29. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
sikerült megcsinálnom! annyi hogy átraktam az egerem egy másik usb portba és nem laggol már. próbáld ki.
2013. okt. 24. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!