Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek tetszene egy...

Szerintetek tetszene egy ilyen Youtube csatorna az embereknek?

Figyelt kérdés

Van egy csatornám nem arról van szó, de arra gondoltam hogy mostantól lehetne olyan videóm hogy ezt a játékot hogy kell megcrackelni,hogy mit kell ahhoz csinálnod hogy tört játékkal is multizhass vagy pl hogy Simcityvel(az újjal) hogy tudsz törten játszani stb.

Szerintetek egy ilyen jellegű csatorna tetszene az embereknek?

Főleg tutorial jellegű lenne, szerintetek?


2013. júl. 19. 15:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Elnézve az emberek számítástechnikai szintjét elkéne, de szerintem pont akiknek kéne, nem tudnának rákeresni se. Azok akik pedig rákeresnek, megoldják a már meglévő angol videókból. De végig crackelni az első 4 GTA-t kétségtelenül hasznos lenne itt a gyakorin.
2013. júl. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem felesleges, mert a torrentekben általában teljesen érthetően le van írva. De ha mindenképp akarsz, akkor 1080p az alap, hogy látszódjon, mit csinálsz.
2013. júl. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
jó de pl egy simcity-t nem egyszerű megcrackelni, vagy pl egy BFBC2 multit nem?
2013. júl. 19. 16:00
 4/6 anonim ***** válasza:

Csak nevetek ezen :D


Biztos pár hülye megnézné a videóidat, de ha azért csinálod, hogy nézettsége legyen, akkor inkább ne csináld, mert nem lesz nézettsége.

2013. júl. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nemcsak a nézettség miatt hanem azért mert ez viszonylag egyedi lenne mivel ilyen magyar YTossal még nem találkoztam aki kifejezetten ezzel foglalkozik
2013. júl. 19. 17:20
 6/6 A kérdező kommentje:
am még lehet írni
2013. júl. 19. 17:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!