Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Valami nagyon jó gamet keresek?

Victory1995 kérdése:

Valami nagyon jó gamet keresek?

Figyelt kérdés
Jó gamet keresek de nem tom hogy mivel játszak tudtok írni valami jót? Feltétel: magyarul adták ki vagy valamelyik fordítócsoport lefordította. Jó története legyen jó játékélmény.A grafika nem olyan fontos de azért ne is legyen rosz és ki lehessen járni. Várom az ajánlásokat :)

2013. júl. 19. 01:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem a Mafia jutott eszembe rögtön, nagyon régi játék, de az én egyik személyes kedvencem. Magyar felirat van hozzá.
2013. júl. 19. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Dragon Age Origins, The Witcher (alapból van magyar felirat, utóbbinál még szinkron is), Mass Effext sorozat (az első két része szintén gyárilag magyarosított, a harmadik fordítás alatt...)
2013. júl. 19. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ha mafia jó, hitman blood money nekem nagyon bejött, pedig utálok single-zni
2013. júl. 19. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ja*
2013. júl. 19. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Assassin's creed széria, Fallout 3, Dishonored, GTA, The Elder's scroll: Oblivion, Warcraft III, Dead Space, Alan Wake, Amnesia, Sim city (?), Starcraft II, worms 4.

Nem tudom mindegyiknek van-e magyarítása, mert ahogy a fekete-fehér film is színes, úgy nekem az angol is magyar emlékekben.

2013. júl. 19. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

the Elder Scroll:Skyrim (már 95%-nál tart a fordítás,és úgy tudom lehet jelentkezni a Magyar verzió tesztjére)+ a DLC-k is nagyon jók.

Fallout New Vegas Ultimate Edition (tartalmazza az összes DLC-t és javítást ennek a honosítása nem tudom hogy áll,de készül az biztos).

Ezek a játékok,több száz órás játék idővel rendelkeznek, és magas az újrajátszási faktoruk,nekem nagy kedvenceim a Fallout 3 GOTY-val együtt.

Csak ajánlani tudom őket,javaslom ne hagyd ki egyiket sem.

2013. júl. 19. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
The Walking Dead, nagyon jó játék, és még a Saboteur-t ajánlom
2013. júl. 19. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Mindenkinek nagyon köszönöm :)

Van miből válogatnom párat ki is viszek.

2013. júl. 19. 10:23
 9/9 T.Péter.M. válasza:

Fable

The lost chapters

2013. júl. 20. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!