Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Komolyabb ps1 játékok? Driver 2?

Komolyabb ps1 játékok? Driver 2?

Figyelt kérdés
Xperia Mini Pro a telefonom, szóval elfutnak rajta ezek a játékok, a Tekken 3 és a Medal Of Honor: Underground már le vannak szedve. Olyan játék kellene, ami ezekhez hasonlóan 3D-s, jó a grafikája (nem annyira pixeles) és komolyabb játék (tehát van jó kerettörténet). Árkád autóversenyzős játék is érdekelne, ahol tuningolni is lehet. Nézegettem a Driver 2 játékot, de nem tudom, van e nyílt világ, vagy csak missziók. Hack'n Slash féle kardos-varázslós RPG is érdekelne, mint a Dungeon Hunter sorozat.

2013. júl. 17. 11:54
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

- Need for Speed Porsche 2000: Nem tuningolós, viszont rengeteg autót vehetsz benne.

- Gran Turismo 2: Ez sem tuningolós, de sok verda van, és (ha megkedveled) ez is sok játékidőt kínál.

- "Hack'n Slash féle kardos-varázslós RPG" Diablo 1 megjelent PS1-re. (Nem rossz).

- Driver 1 is jó játék (Driver 2-ben pedig van "nyilt világ", de, hogy milyen formában, és, hogy minek, azt inkább ne is firtassuk).

- Ha szereted a platform játékokat, akkor ott a Toy Story 2, ami egy érdekes kis világot tár fel, de kiskoromban sokat játszottam még a Pac-Man World, Croc 1-2, 40 Winks, Crash Bandicoot 1-3, Spyro 1-3 játékokkal. (Ezek is jók).

- Syphon Filter 3, lopakodós, lövöldöző, gyilkolós; + van sztori (ha jól emlékszem).

- Tom Clancy's Rainbow Six - Rogue Spear (ezt is ajánlom).

- Covert Ops - Nuclear Dawn (van strory, csak egy idő után unalmassá válik).

- Ha PS1-ről, és verekedős játékokról van szó, akkor természetesen Tekken 1-3, de ott van még a Street Fighter Alpha 3 is, ami az egyik legjobb Street Fighter játék. A Destrega is verekedős, + plusz van kerettörténet is, de annak minőségét inkább...


Amik nem nagyon tartoznak ide, de én régen szerettem PS1-en:

- Tony Hawk's Pro Skater 2 (gördeszkás),

- V-rally 1-2 (rally-s játékok; a 2-ben lehetett pályát szerkeszteni) :)

- Vigilante 8 (autós-lövöldözős),

- Wu-Tang - Taste the Pain (verekedős - brutális);

- Tarzan (platform)

- Hercules (platform)

- Crash Team Racing (Crash Bandicoot-os kart verseny),

- Radikal Bikers (pizzafutáros),

- Moto Racer 2 (motorverseny)

- Carmageddon (brutális- roncs derbis)

- Worms Armageddon (gilisztás- stratégiai)

- NBA Shootout 2000 (sport- kosárlabdás)

- Ready 2 Rumble Boxing (sport- boxos)


Hát egyenlőre ennyi jutott az eszembe.

2013. júl. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, ment a zöld kèz
2013. júl. 18. 07:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!