Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Herobrine? Érvek és ellen érvek.

Herobrine? Érvek és ellen érvek.

Figyelt kérdés

Üdvözlök mindenkit! Azt szeretném kérdezni hogy mindenki aki nem hisz és mindenki aki hisz herobrineba az mondja el azt hogy miért hisz benne vagy hogy miért nem.Ha valaki eseteleg azt állítja hogy látta az is írjon!

Így talán tényleg jutunk valamire.

Előre is köszönöm válaszaitokat.

(Hogy ezt milyen hivatalosan sikerült megfogalmaznom :D .)



2013. júl. 16. 18:59
 1/6 laci591 ***** válasza:
34%
Hiszek benne mert ha volt gyémantom mindig bele estem a lávába és elégett a DÉMANTOM ahhaha :((
2013. júl. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
62%
Mivel minden verzióhoz odaírják hogy "-Removed Herobrine", ezért nem lehet benne de én amúgy sem hittem benne.
2013. júl. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Herobrine igazából egy Bug volt még az Alpha verzióban, és ezt még Notch is elvileg megerősítette. De még mindig nem tudjuk biztosan a tényt, hogy Herobrine létezik-e. De egyet biztosra vehetünk: hogy Herobrine az egyik Alpha verzióban létezett.

MinecraftWiki

[link]

2013. júl. 17. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 sasikaa ***** válasza:
Mod-al benne van, de amúgy már rég kiszedték belőle. Ha volt egyáltalán...
2013. júl. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Trollpapa ***** válasza:
50%
Herobrine A Minecraft Beta 1.5-ől Minecraft Beta 1.6.5-ig volt benne de kivették és én már egyszer megöltem a Minecraft Beta 1.6-ban
2013. aug. 3. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Gulyasarni66 válasza:

én hiszem benne,mert amikor bányásztam, és találtam egy kis aranyat,akkor elkezdett szólni a C418-13-as disc zenéje,

aztán eltűntek a fákják,és meghaltam.

2013. aug. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!