Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims 3-ban letölthető haj?

Sims 3-ban letölthető haj?

Figyelt kérdés
olyan haj kellene ami emós vagy ilyen rövides oldalt felnyírt. ilyen hajakat keresek tudtok?:)
2013. júl. 16. 13:12
 1/6 Pootis ***** válasza:
sims.com-on lehet pontokból vásárolni egy tonna cuccot
2013. júl. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nincs ilyen sim pointom meg nem vok regisztrált, a játékom le töltött
2013. júl. 16. 22:30
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem jó ötlet... Nézz csak körül. Szerencsés vagy hogy még nem áll le a játékod. Nagyon nem ajánlom hogy letölts bármit is. Tapasztalat... Én csupán 4-szer telepítettem újra az egészet, immár letöltések nélkül. Nem működik már így sem.
2013. júl. 17. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
több éve már ez az egy játékom van, és csak akkor lett újrapeleítve mikor a számítógépet is kellett újra tenni eddig 2x. tökéletes már vagy 4-5 éve, van egy pár letöltésem is semmi gond vele
2013. júl. 18. 11:47
 5/6 anonim ***** válasza:
Jó, te tudod. Sims 3hoz nincs olyan sok emós haj. Én régen nem találtam. De alaposan kell böngészni és találsz szépeket, de azok sem teljesen emósak. Ha találok valamit belinkelem neked.
2013. júl. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi
2013. júl. 18. 22:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!