Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen anime játékok jelentek...

Milyen anime játékok jelentek meg Nintetndo DS-re ANGOLUL?

Figyelt kérdés

A konzolom DS Lite... Rákerestem, de csak Narutot találtam.

Ha olyan van, ami csak németül jelent meg, az is jó.

A válaszokat előre is köszönöm! :) 15/l



2013. júl. 15. 16:48
 1/9 anonim ***** válasza:

[link]


Ctrl+F és írd be, hogy nintendo ds. Így majd azokra a játéknevekre ugrik, amelyik megjelent DS-re is.


De párat beteszek példának: Bleach: The Blade of Fate, Bleach: The 3rd Phantom, Chibi Maruko-chan,

2013. júl. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Utóirat - sajnos nem tudom melyik angol nyelvű.
2013. júl. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Azért köszi. :)
2013. júl. 15. 19:13
 4/9 Krisipoke ***** válasza:

Olyan játék nem létezik, legalábbis DS-re biztosan nem, ami megjelent németül, de angolul nem.


Egyébként ha itt a linken rákattintasz az egyes tételekre, amik érdekelnek, kiírja, hogy melyik régióban mikor jött ki, tehát ha valamelyiknél csak japán megjelenést látsz, akkor az sajnos nem jött ki angolul.


Amúgy miért pont animén alapozott játékok kellenek? Ugye azt tudod, hogy összességében nem szoktak olyan jók lenni, mint a sima játékok?

2013. júl. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! :)


Nem, nem csak azokkal játszok. :D

Van egy csomó játékom... Csak szeretem az animéket, és gondoltam hátha találok valami kedvemre valót.

2013. júl. 17. 14:40
 6/9 Krisipoke ***** válasza:
Csak mert vannak anime stílusú, de nem animén alapozott játékok is. Azok érdkelnek esetleg?
2013. júl. 18. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Végülis igen! :)
2013. júl. 18. 21:54
 8/9 Krisipoke ***** válasza:

Van pl. a Golden Sun: Dark Dawn, ami egy RPG, de szerintem érdemes játszani előtte az első két részével GBA-n.


Vannak a Fire Emblem játékok, amik elég animések, ezek ilyen stratégiai játékok, de nagyon jók szerintem.


Vannak a Pokémon játékok esetleg, amik elég jók, DS-re a Black/White-ot ajánlom mindenképp, az fantasztikus. (A HeartGold/SoulSilver is nagyon jók, illetve a Platinum is megérhet egy próbát).


A Final Fantasy III és IV játékok is anime stílusú RPG-k.



Remélem, tudtam segíteni.

2013. júl. 19. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Krisipoke ***** válasza:
A Phoenix Wright részek is elég jók még állítólag, ezt elfelejtettem. Szintén animés stílusú, ilyen ügyvédes.
2013. júl. 19. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!