Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan tudok minecraftba...

Hogyan tudok minecraftba leggyorasabban xpt szerezni?

Figyelt kérdés
hogyan tudok minecraftba leggyorasabban xpt szerezni mindent meg tudok hozá szerezni probáltam már blaze spqwnerel zombival mindenel de egyikse elég gyors sok munkát tudok bele fektetni bármim megvan hozá?

2013. júl. 13. 15:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Építeni kell egy hatalmas xp farmot lehetőleg egy spawnerrel és egy ejtőrendszerrel összekapcsolva. Keress rá youtubeon arra, hogy minecraft xp farm és biztos találsz valami jó tervet. Amit én csináltam az egy csontváz spawnerből és egy 50*50-es sima mobspawnerből állt egy ejtőrendszerrel összekapcsolva: annyi dolgom volt, hogy puszta kézzel egyet rávágtam az érkező mobokra és meg is haltak. Ezzel a rendszerrel kb. 20 perc alatt megvolt a 30 szint bármikor.
2013. júl. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
hát az nekem nem elég de köszi a választ de megprobálom :D
2013. júl. 13. 15:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!