Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért szaggatnak a játékok?

Miért szaggatnak a játékok?

Figyelt kérdés

Az a gond, hogy amikor pl gta vice city-be, mozgatom az egeret, szaggat a játék, régen nem csinálta ezt, de az FPS se megy le.

de viszont gta san andreas-nal nem csinálja!

Mi lehet a gond?


Nagyon megköszönném ha valaki tudna segíteni :)!


2013. júl. 13. 11:33
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Légyszi Privibe le írnád :)
2013. júl. 13. 11:58
 12/18 anonim ***** válasza:
na úgy láttom hogy még nem csináltál ijet de neked akkor ez nagyon nehéz lesz a gépet ki kiel kapcsolni be kapcsolod gyorsan belerakod a CD-t vagy pendrivét és meg kell várni míg be bútol a telepités és MATEMATIKA IS VAN BENNE !!! ha telepitet akkor a vincsesztert((hány vincseszter van a gépedben ??)) ha kető akkor 2 particióra kel bontani hogy legyen local disk C és local disk D !!! érthető ?
2013. júl. 13. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
De nekem nincsen cd-m :D
2013. júl. 13. 12:03
 14/18 anonim ***** válasza:
bocs de ezt még énsem tudom pendrivén még nem próbáltam de a haverom igen !talán le kell tölteni az XP és rátelepiteni a pendrivére és ugyan úgy mint ha CD lenne be kel bútolni újra inditásal míg nem jón be az XP vagy amid van !
2013. júl. 13. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

És megadnád a címét a haverodnak lécci?

privibe köszi

2013. júl. 13. 14:52
 16/18 anonim ***** válasza:
stalker ez hülyeség...
2013. júl. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
hopp véletlen elküldtem opp :D na szóval nem csak ki kapcsolod a gépet meg be, bár a legtöbb gépen alapból a dvd / cd romból bootol, de ha pendrive ról akarod akkor átkell állitani a bootot a biosban, de ezt nem részletezném. Nem feltétlenül a rendszer miatt szaggat, és nem feltétlenül kell újra rakni ha virust kapsz... Lehet hogy egy gép takaritás és már jó is lesz. Minden esetre visszatérve a telepitésre szerintem haggyad mert könnyen elronthatod inkább fordulj egy szakemberhez, vagy egy haverodhoz aki már csinált ilyet... de úgytudom egy ezresért felrakják neked ha van EREDETI windows-od de ha nincs akk bszhatod, am meg dvd-re ráfér a win8is (tapasztalat) de ha pendriveról akarsz mindenféle képpen irj privibe és ha NINCS MÁS megoldás akk leirok egy listát hogy mit kell tenned.
2013. júl. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Mondtam hogy még pendrivéről nem csináltam !!!


Amúgy meg véletlenül NEM lehet elküldeni mert ha lenyomod az entert akkor lejeb visz egy soral !!

2013. júl. 14. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!