Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Skyrim hiba, valaki segítene?

Skyrim hiba, valaki segítene?

Figyelt kérdés

Szóval az egész úgy kezdődött, hogy kb tavaly nyáron kaptam ezt az új gépet, akkor letöltöttem a skyrimet és azóta is azzal az egy elmentésemmel játszottam. Viszont nemrégiben (én hülye) arra gondoltam, letöltöm a Dragonborn dlc-t (ehhez fel kellett rankom a legújabb, 13-as frissítést). Hát ez jól tönkretette a játékom, persze azért nem lett játszhatatlan, de a térképről eltűnt a céljelölő meg az a nyíl, ami azt mutatja, én hol vagyok, és a kis térképen sem látszódott semmi. Emellett hiába jött új küldi a dlc-vel, mikor elutaztam abba a másik városba, ami a dlc-vel jött ott nem történt semmi, mozdulatlanul állt a kamera, semmi nem volt a képernyőn. Akárhányszor próbáltam odamenni ez történt. Na de aztán gondoltam újrarakom a skyrimet, és kihagyom a dlc-t, de most miután újraraktam, nem engedi betölteni a lassan 1 éves elmentésem, amivel rengeteget játszottam, mivel ezt írja ki:


"This save game was created on a later version of Skyrim. Please download any updates."


Nos le is töltöttem a 13-as frissítést, felraktam, újra elindítanám a játékot, de most is ugyanezt írja ki, mikor megpróbálnám betölteni az elmentésem.

Valami ötlet? Nagyra értékelném, én már mindent megpróbáltam, a neten órákon át kerestem a megoldást, de semmi nem segített.. aki tud segíteni, annak nagyon megköszönném!



2013. júl. 12. 17:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Azt a mentést már csak a dragonborn dlc-vel fogod elérni.. próbáld meg újra felrakni azt is hátha most jó lesz.
2013. júl. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Akkor leszedek egy másik verziót, hátha annál nem jönnek elő ezek a problémák.
2013. júl. 12. 21:59
 3/7 A kérdező kommentje:
Na felraktam a dlc-t és most sem jó:/ másik fajta dlc-t tettem fel, nem azt amit a múltkor, hátha ez nem lenne hibás, ez lehet a baj? Most már soha nem fogok tudni azzal az elmentésemmel játszani?:(
2013. júl. 12. 23:24
 4/7 anonim ***** válasza:
Dragonborn dlc-ből nincs más fajta, csak más cracker csapat tette fel (tartalomra tök ugyanaz), ez nem lehet gond. Lehet akkor annak a mentésnek már annyi.
2013. júl. 13. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát ez nagy kár:( azért még próbálkozom hátha találok erre megoldást... esetleg ha kijönne egy újabb frissítés az talán megoldaná a problémát? Mert jelenleg a legújabb frissítés van fenn, és még mindig az a gondja, hogy frissítenem kéne.
2013. júl. 13. 09:27
 6/7 anonim ***** válasza:
Remek kérdés :P. Már egy ideje modokat készitek skyrimhez csak úgy hobbiból és még igy sem tudok válaszolni neked. Egyszerűen nincs hiba amibe beleköthetne most a játékod és mégis megteszi, más kiegészitő nem volt fent véletlen amikor azzal a mentéssel játszottál ?
2013. júl. 13. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem volt fent más, csak ez. Előtte nem is mertem próbálkozni semmivel, pont emiatt, mert ettől féltem, hogy csak elrontaná a játékomat.. szóval most már bánom is, hogy ezt is felraktam. Amúgy modokat se használtam, csak 1et, ami a pókokat medvékké alakítja:D de csak mert erősen pókfóbiás vagyok:D de én azért még nem adom fel, rengeteg munkám van abban a kariban:( Azért köszi a segítséget:)
2013. júl. 13. 12:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!