Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudtok helyet valahol, ahol...

Tudtok helyet valahol, ahol vesznek használt pc játékokat?

Figyelt kérdés

Vannak elég régi city-s játékok, azokért gondolom nem sokat adnának ha egyáltalán adnának, de vannak ismertebbek is: bf2, gta3, medal of honor összes része...

Szóval ezeket mennyiért tudnám eladni, és ha írnátok valami boltot ahol átveszik őket, azt megköszönném.


2013. júl. 11. 14:03
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem 576-ban kérdezd meg hogy ezeket a játékokat megveszik-e és ha igen, akkor mennyiért
2013. júl. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Lord Keri ***** válasza:

Az 576 biztos, hogy nem árul használt pc játékot max konzolt, de még abban se vagyok biztos.


használt PC játékokat szerintem nem nagyon árul egy bolt sem, mert már jópár éve a legtöbb játék aktiválós vagy steam vagy origin fiókhoz rendelős. Magyarul önmagában a telepítő készlet és a szériaszám semmit sem ér, ha már egyszer fel lett használva.


A másik probléma, hogy rogyásig vannak az összes apróhirdetős oldalak az ilyen tucatjátékokkal mint pl a battlefield 2. Szóval igazán túl sok értéke nincs. :(

2013. júl. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm. Akkor mennek a padlásra :(
2013. júl. 12. 02:16
 4/4 anonim ***** válasza:
még neten meg lehet próbálni eladni de ott se adnának értük sokat, pár száz forintot szerintem :/
2013. júl. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!