Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » GTA san andreas hogyan lehet?

GTA san andreas hogyan lehet?

Figyelt kérdés
a játékban vissza állítani a jobb felső sarokba a kijelzőt? mármint ami kijelzi milyen fegyverem van mennyi pénzem van és mennyi élet erő.., egyik pillanatról a másikra eltűnt hogy lehet vissza állítani?

2013. júl. 11. 13:08
 1/10 anonim ***** válasza:
beállításokban nézd meg.
2013. júl. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

furának fog tűnni de már megnéztem...

szoktam kódokat be írni csalásokat nem lehet hogy azért állítódott el?

2013. júl. 11. 22:32
 3/10 anonim ***** válasza:
De mert a játék hogy ha a kódokat a ceatlend-ről szedted akkor figyel mesztetet ara hogy a játék számolja a csalásokat és hogy ha sokat csalsz a játék hibás lesz magyarán búgosnak nevezik! ( nem így kell le írni a *búg*csak én nem tudom le írni pontosan ki ejtés szerint ilyen !
2013. júl. 12. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

nem én egy torrentröl töltöttem le... teljes játék magyarosítással..

és nyilván mivel aktiválható csalások vannak a játékba ezért a játék része.. szóval mégis hogyan lehetne bugos...?

2013. júl. 12. 09:25
 5/10 anonim ***** válasza:

cheatland nem letőltő oldal hanem,rövide:szinte minden játék csalás-i kódja benne van a cheatlandbe.


A gta san andresben ha csalsz akkor a játék búgos lesz.

Tejesen mindegy hogy tpb-ről vagy xideről szeted le az mindegy ha eredeti hanem,ha csalsz akkor búgos lesz a játék.

Belvalaom hogy én is csalásal vittem végig de csak 3 csalást használtam minden betöltés után és nagyon ritka volt hogy bekelett töltenem mert sokat játszotam rajta. Te körübelül menyit szoktál csalni ?

2013. júl. 12. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

hát kb egész játékba... mármint aezakmi-ne körözzenek,hesoyam és baguvix hogy élet eröm mindig meg maradjon.. jumpjet hogy hamar eljussak eggyik pontbol a másikba de ugyan ez a yecgaa hogy gyorsan eljusska eggyik pontbol a másikba...... hát játékonként kb 5-6 csalás.... és ez állando én igy is élvezem a játékot most minek csesszem el ott hogy a rendörök állandoan baszogatnak...

szoval vissza se lehet állíttani??

2013. júl. 12. 11:32
 7/10 anonim ***** válasza:
valahogy biztos vissza lehet állítani . Nézz utánna YT-n .
2013. júl. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Hát én nem tudom h mi lehet a baja de ha tényleg egy cheat miatt akkor töltsd le a gta sa traniert- ott kikapcsolhatod az összes csalást..ha nem akkor meg telepítsd újra.(off)Viszont a többi válaszolóval nem értek egyet!Én többször is úgy játszottam végig a játékot h csaltam....nem kicsit...nagyon....több mint 1000 csalást számolt meg a játék és ez a mentett...amit meg mentettem el az meg már ki se férne XĐ de soha nem volt semmilyen bug sem (így kell leírni) mind1 hányszor játszottam ki, ha meg volt is bug az nem amiatt volt hanem rossz gta-t töltöttem le Pl.: nem volt hangjuk az embereknek a küldetéseknél. viszont mielőtt valaki leszidna h így semmi értelme játszani annak elmondom h nem is akartam értelmet...akkor még kicsi voltam és azt sem tudtam miről szól csak azonnal repülőzni akartam meg helikopterezni XĐĐ de most már tudom és csalás nélkül játszok rajta.
2013. júl. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
hát énse értem lehetetlenség hacsak nem hibás a játék és lehet hogy maga a játékom hibás mert van mikor elmegy a hang semminek nincs hangja.. itt nem a csalások miatt ment akkor ela kijelzö sztemse de idáig az utolso véálaszolo talána leg értelmesebb eddig...
2013. júl. 12. 23:25
 10/10 anonim ***** válasza:

Próbáltad már patch-elni ? A patch egy javitó brogram amit hibás játékokra kell leszedni.

[link] nem biztos hogy ez a patch jó de meg lehet próbálni !

2013. júl. 13. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!