Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Jó játékokat tudnátok mondani?...

Rafikesz kérdése:

Jó játékokat tudnátok mondani? Többi lent!

Figyelt kérdés

Főleg mászkálós, lövöldözgetős/kardozgatós játékokra gondolok, mint pl. Elder Scrolls széria, Prototype, Fallout széria, Call of Duty széria, Far Cry "trilógia" stb.

Nem inkább a játékmenet, vagy a grafika, hanem a környezet a mérvadó nekem, pl. utálom az alagutakat, csatornákat, vagy az ilyen lerombolt, elfeketedett/pokolbéli utakat/városokat se nagyon kedvelem (Skyrimban se szívesen mentem be a dungeonokba).

Röviden: autóson kívül majdnem bármilyen játék, csak ne sötét környezetben játszódjon! (a gépet nem akadály, mivel új, ezért minden játékot szépen visz full grafon)



2013. júl. 10. 03:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Ej de félős vagy te :D. Assassin's Creed?
2013. júl. 10. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Assassin's creed részek, Saints row 3, Mass effect trilógia, Borderlands 1-2, Bioshock infinite, Call of Juarez, és ha fogékony vagy rá akkor a Lego játékok is megérnek egy próbát.
2013. júl. 10. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én mostanában iszonyatosan ráfüggtem a mortal kombat komplete edition-ra. Azt nagyon ajánlom nagyon jó!
2013. júl. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Magyarán mindegy, hogy mit kell csinálni, csak mozogjon valami a képernyőn és nézzen ki jól. Pong!

[link]

2013. júl. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

pont ez az, hogy nem vagyok félős, és ezért csak nyomaszt az, hogy sötétben vagyok meg szörnyek vesznek körül :D

eddig csak a Fear széria tudta rámhozni a frászt (meg persze Penumbra és Amnesia is, de azoknak úgy alapból nem tetszett a feeling-je)

köszi a válaszokat, kipróbálom az összeset :D (bár pong-gal csak régen játszottam a telómon, de most megjött hozzá a kedvem :))

2013. júl. 11. 01:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!