Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Don't starve nevű játékban...

Berci12 kérdése:

A Don't starve nevű játékban mért nem tudok sátrat csinálni?

Figyelt kérdés

Közeledett a tél,és akartam készíteni egy sátrat. Csináltam hozzá egy masinát,de szürke lakat volt a sátron.Összegyűjtöttem hozzá az anyagokat,de úgy se engette,és emiatt lement télen az agyszintem és meghaltam :(

Emellett,ha tudtok segíteni,hogy mit csináljak még,ha jön a tél,azt nagyon megköszönném.

A válaszokat előre is köszönöm :)


2013. júl. 9. 13:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Télen se kell sátor. A sátor totál felesleges. Elég ha a tűz mellett alszol sima fűből készült ilyen hálózsákban. Én sose építettem sátrat, Wolfganggal mégis 300 napot lehúzta :) azóta nem tolom már vele mert meguntam :)
2013. júl. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
A sátor megéri . Több Sanity-t (agyszintet) pótol , mint a fűből készült hálózsák , 5* lehet használni , és a hálózsák rengeteg kaja szintet levisz , míg a sátor nem . Válaszhoz visszatérve nem tudom mi lehet a baj .
2013. júl. 21. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!