Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Csábításból Jeles. Ha most...

Csábításból Jeles. Ha most kezdtem a 4. -epizódot szerintetek várnom kell az 5-re vagy nem?

Figyelt kérdés
Most kezdtem el a negyedik epizódot a tanárt szinte már körbe is vezettem csak a kertész klub maradt hátra.Ha így haladok szerintetek nekem is várnom kell az 5-re vagy hosszú az epizód és nem leszek olyan gyorsan kész?

2013. júl. 8. 20:19
 1/5 anonim ***** válasza:
angolul tudsz tovább menni, mert még nem fordították le magyarra :)
2013. júl. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem úgy hanem hogy most kezdtem és végzek-e (tippre) vele addigra míg az 5. meg nem jelenik
2013. júl. 8. 20:24
 3/5 anonim válasza:
Szerintem nem fogsz mivel ma jelent meg az 5.epizód és én is renszeresen játszok vele de még nagyon sok van hátra neked belőle.
2013. júl. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én most értem az 5.epizódhoz. Ne izgulj, rengeteg mindent kell csinálni a 4.ben. Körbevezetni a tanárt, Ambert megleckéztetni ( ez nagyon hosszú) akkor grafitit lemosni, azután szellemtől bizonyitékot gyűjteni 2x is, beszélni egy csomót a fiúkkal, fényképezőgépet venni és csak azután lesz vége az epizódnak. Ha még csak a tanár körbevezetésénél vagy akkpr nagyon az elején vagy. :)
2013. júl. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Láttam hogy megjelent köszi a válaszokat
2013. júl. 15. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!