Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Minecraftban hol lehet gyémánt...

Minecraftban hol lehet gyémántot és aranyat találni?

Figyelt kérdés
2013. júl. 8. 19:41
 1/6 Agikaaa8 válasza:
100%
Nagyon mélyen bányákban, vagy te is elkezdhetsz lefelé ásni. Ha találsz redstonet (vöröskövet), akkor jó irányban keresgélsz.
2013. júl. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi és akkor ha találok vöröskövet akkor még lejjebb kell ásnom
2013. júl. 8. 20:07
 3/6 anonim ***** válasza:

A gyémánt meg az arany nagyon ritka érc. A legalján is csak

0,19% esélyed van arra, hogy találsz gyémántot, az aranynál

egy kicsit több. Amint mész felfele, egyre kevesebb az esély

arra, hogy találsz gyémántot és aranyat.

2013. júl. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Elkezdesz lefelé ásni. Ne álj meg az első felfedezett barlangnál, inkább menj még lefelé. Általában az a jó, ha már egy olyan mély barlangot sikerült találnod, ahol láva is van. Sokszor éppen lávák közelében vannak ezek az ércek, de előfordul, hogy kicsit távolabb vannak tőle. Mindenesetre, ha találsz egy olyan barlangot, ahol láva van, ott kezdj el keresgélni, vagy éppen bontani a falat (csákánnyal) A redstone is ilyen helyen található meg, szintén az is láva közelében. Jah, és elég mélyre, kb. olyan 10-15 néha 20 percig is menj lefelé, hogy ezekre az ércekre bukkanj. :)
2013. júl. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 kristof100 ***** válasza:
15-12 mélységen a legritkább a gyémánt.
2013. júl. 10. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
én csináltam egy saját bányát és ott is találtam érceket találtam redstont és kicsivel lejjebb aranyat és gyémántot
2014. ápr. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!