Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A stalker clear sky-ba hogy...

A stalker clear sky-ba hogy kell továb menni annál a nagy mutánsnál ami két lábon jár? Egy ilyen tábort véd és egy ládát kel át kutatni ott hogy kell megölnii a szörnyet?

Figyelt kérdés
2013. júl. 8. 12:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Lőni kell, amíg meg nem döglik. Paradox módon ez magasabb nehézségi fokokon könnyebb, mert a társaid jobban tudnak segíteni.


Ami jó ellene, az AC-96/2 gránátvetője, kézigránátok és az SPSA-14. Én a kövek tetejére ugráltam fel, oda nem tud utánam jönni és könnyű célpont lesz.

2013. júl. 8. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
kösz hasznos tanácsot de hol ugrottál a kövekre a tábornál vagy ott a hegyooldalnál?
2013. júl. 9. 08:36
 3/5 anonim ***** válasza:

Jobb képet nem találtam. Akartam menteni, de úgy látszik töröltem a mentéseimet.

Azért látszik ezen, hogy a tábor körül vannak kisebb-nagyobb kövek, amikre fel lehet ugrálni. A dobbantással így is tud sebezni, de közvetlenül nem ér el.

[link]

2013. júl. 9. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi a hasznos tanácsot
2013. júl. 9. 10:47
 5/5 A kérdező kommentje:
tovább jutottam :D könyű volt de amikor nem tudtam hogy hogy kjel minted fegyveremet elhasználtam de semmi mert alíg találtam el :D de most elsőre sikerült :D
2013. júl. 9. 11:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!