Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Segítettek The Sims™...

Bence061000 kérdése:

Segítettek The Sims™ FreePlay ügyben? (telefon)

Figyelt kérdés

Lg Optimus L7-re töltöttem a The Sims™ FreePlay játékot leszedte szépen lassan.Beléptem hogy kipróbáljam de azt írja le kell tölteni még valamit.69MB valamit még le kell tölteni.Egyszer elinditottam de olyan lassú volt hogy inkább

kiléptem.Mit csináljak?

.Ja,és annyit még magyar nyelven is játszható?


2013. júl. 7. 22:19
 1/4 anonim válasza:
A lassú letöltést meg kell várni. Nekem 2 napomba telt. Magyarul szerintem nem lehet játszani.Sok szerencsét kívánok a játékhoz.
2013. júl. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Én Tabra töltöttem nekem a sima letöltés ilyen 5 perc körül volt a + meg ilyen 10 perc volt és megérte várni rá :) Nagyon jó játék szerintem 11 sim-em van csak ugye most elég sok frissítés van és az is sok idő Szerintem jó játék és várj rá mert megéri :D
2013. júl. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ha játszani akarsz akkor várd ki a letőltést. csak angolul lehet.
2014. ápr. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! :)
2014. ápr. 27. 12:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!