Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mit csináljak ha nem tudok...

Andris444 kérdése:

Mit csináljak ha nem tudok online játszani a league of legends-en?

Figyelt kérdés
Belépek a játékba és szeretnék játszani de ha 3 v 3 at akarok játszani akkor csak rankedet tudok de még nem vok 30.Mit csináljak?
2013. júl. 7. 09:37
 1/3 anonim válasza:
Töröld le, szerezz barátokat és töltsd velük az időt. Menj strandra stb.
2013. júl. 7. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem csicskák a válaszát várom!!
2013. júl. 7. 13:40
 3/3 anonim ***** válasza:
olyannak kell lennie, hogy normal blind pick és ranked teams draft pick. neked a normal blind pick kell. nekem is volt ilyen bugom egyébként csak én már lvl30as accal játszok de így is zavart mert épp kedves barátommal (párommal ha így jobb) játszottam volna de ő még nincs 30as...de nekem megoldódott magától egy relog után, ha relog se segít, akkor javíttasd a klienssel a kliensed (na ez magyaros volt de: ott kint ahol a nagy narancs színű play-re nyomsz van egy fogaskerék ahol tudod javíttatni a klienst)
2013. júl. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!