Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Elmenne a gépemen a CS:GO LOWON?

Elmenne a gépemen a CS:GO LOWON?

Figyelt kérdés
Gép: 1gb ram + 2GHz + Ati radeon 9600 /x1050 ??

2013. júl. 6. 13:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Necces, de kis felbontason 30-50 fps szerintem azert meglenne.
2013. dec. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
a garantált 30 fps nem biztos hogy meglenne azaz lehet h szaggatna... ha normálisan akarsz vele játszani vegyél minimum 4 GB RAM-ot, 4 magos procit és 2 gigás vidikártyát... amint irtam ez a minimum ha ÉLVEZNI AKAROD a cs:go-t, tehát ennél lejjebb semmikép ne add mert akkor te játszani nem fogsz csak kib*szott nagyokat laggolni és sorba kapni a bant minden szeróról. :D
2014. jan. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

előző vagyok!

gondolom nem csak cs go-val akarsz majd játszani amig élsz, szval érdemes egy nap összerakatni egy kib*szot jó gépet. én kb 1 hónapja raktattam össze egy kis híján 1 millió forintos gamer gépet, de legalább jó pár évig nem kell semmit újítsak benne (az árba benne volt a monitor, billentyűzet, egér, headset, és a hangfal és az egérpad is szval ezeket leszámítva volt egy olyan 650-680 ezer a 900-ból) :D

2014. jan. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne hallgass rá. Fingja sincs az informatikához. Aki olyat ír, hogy "Legalább 2GB-s videókártyát" az sík... Nem a VRAm határozza meg egy VGA erejét, mint ahogy nem a magok száma egy CPU-ét, valamint a 4GB ram nem szükséges. Legalábbis nem CS:GO-hoz.
2014. jan. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!