Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Meik a jobb a GTA 4 vagy a...

Meik a jobb a GTA 4 vagy a Mafia 2?

Figyelt kérdés

2013. júl. 3. 09:45
1 2
 11/11 KoRn III válasza:

Mafia 2

Miért? A válasz amire mindenki várt:


A legfontosabb sajnos manapság már a legtöbb játékosnál a grafika. Tehát én is ezzel kezdeném az összehasonlítást. Tehát a Mafia 2 grafikája veri a GTA4-ét. Nem minden pontban, tehát összképben lehetséges hogy szebb a gta4, de ha kipróbálod a mafia-t, az a részletesség, az az élesség, realitás érzet.. Na ilyen sose lesz a gta4. Persze ezért most a sok GTA fan majd megtámad kommentben, de ez tény. Szándékosan kipróbáltam mindkettőt mielőtt írok róla, ugyanis olvastam ezt a kérdést, és engem is érdekelt a különbség.

Tehát grafika: Mafia2

Játékélményben is verhetetlen a mafia szerintem. Az a story, az az összetettség, nem mindig ugyan arról szól. Változatos, és a hiedelemmel ellentétben NEM RÖVID a történet sem! huszon valahány fejezetből állt. És az is kamu, hogy nincs Free ride mód. Kifejezetten nincs is, de a gta-ban van? nincs. Küldetések közt van a free ride.

Tehát nekem story is: Mafia2

Stabilitás terén is kénytelen vagyok a mafia2-őt nyertesként kihozni a "párbajból", hiszen a GTA4 annyira gázul van kompatibilizálva, hogy másfél órás kínlódást követően futott csak, és időközönként belaggolt egy olyan gépen, amin nem igazán kéne,vagy lehetne inkább úgy mondom!

Tehát stabilitás terén is: Mafia2

Irányítást tekintve talán a gta4 a nyertes. Nehéz megszokni a Mafiaban a kocsik vezetését, utána már persze könnyen megy, de idegesítő néha, és az még rátesz egy lapáttal hogy a 2. világháborúban nem voltak még Dodge Viper-ek. Szóval ja, az egy picit zavaró.


Összesítés:

Grafika - Mafia2

Játékélmény - Döntetlen

Stabilitás - Mafia2

Sztori - Mafia2

Irányítás - Gta4


Amúgy így utólag, a GTA V grafikájához is lehetne hasonlítani olykor a mafiájét!


(pártatlanul álltam a kérdéshez, mindkét játékot szeretem, győződjetek meg ti is róla) :)

2016. okt. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!