Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért találkozott a simem...

Miért találkozott a simem önmagával?

Figyelt kérdés
megvan minden kiegészítőm és a szigetvilág-gal játszok, és van egy saját szállodám, és ott a simeim tök jól elvannak meg minden, és ugye van az az esküvős részleg, és látom, hogy épp összeházasodik a simem (aki mellesleg lány) egy ilyen szemüveges nővel, és tök ugyan az a név, tök ugyan az a ruha, meg minden de közben akivel én játszottam az meg persze nem ő volt, ez miért lehetett?

2013. júl. 3. 08:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Hallottam már erről... De nem tudom pontosan azt hiszem beraktad vagy a gép berakta véletlenül a városba és ezért kettő van abból a Sim-ből :)
2013. júl. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Edem70 válasza:

BIZTOS SZÜLEID NEM SZOLTAK RÓLA HOGY VAN EGY ELVESZETT IKERTESÓD AKI ELKEZDTE LOPNI A STÍLUSOD !! xD


TELEPITÉSI VAGY PATCHELÉSI HIBA LEHET !!

2013. júl. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Velem is volt már ilyen. Minden háztartásról amit a családkészítöben csinálsz,készül róla másolat.(háztartás beköltöztetésénél ott van,úgy is írja hogy másolat elhelyezése!) Nincs semmiféle játék hiba,ez így van.
2013. júl. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia:)!

nálam is volt már ilyen...nincs játék hiba,csak a másolatok,ahogy az előttem lévő mondta;)

2013. júl. 12. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!