Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » World of tanks játékról hogy...

World of tanks játékról hogy tudok videót készíteni?

Figyelt kérdés

Milyen porgramok szükségesek hozzá?

Frapsal próbáltam, de azzal nem tudtam.



2013. júl. 2. 15:17
 1/3 anonim válasza:

Sok program van erre.De én a Fraps-at ajánlom.

Itt van egy videó a fraps használatáról:

http://www.youtube.com/watch?v=tct5iQqzqpI

De egyébként a worldoftanks-ban a beállítások-nál be tudod állítani, hogy minden csatádat felvegye és elmentse.

Aztán azt a fájlt átkonvertálod modjunk mp4-be (itt erősen ajánlom az FLV Converter-t)

És kész is a videó.


Egyébként ha olyan problémad van a fraps-al, hogy csak 30 másodpercig vesz fel akkor te a demó verziót szedted le. :)

Remélem segítettem.

2013. júl. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszod.

A framp nem csak 30 mp-et vesz fel. Cod2 nél használtam, ott hibátlanul működött. A W.O.T nál egyáltalán nem vesz fel. A videó készítés engedélyezése be van kapcsolva, csak azt nem tudtam, hogy fel is veszi. már csak azt kell akkor megtalálnom, hogy hová menti. Gondolom a játék könyvtárában valahol.. ?

2013. júl. 3. 20:26
 3/3 anonim válasza:
Valahol ott.
2013. júl. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!