Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Battlefield 3 Premium Edition...

Battlefield 3 Premium Edition tartalmazza az összes eddig megjelent kiegészitőt?

Figyelt kérdés
Mit tartalmaz az a csomag? Tartalmazza az egész eddig megjelent kiegészitőket? Ugyanis meg akarom venni,de bizonytalan vagyok,ezért kéne segitség
2013. júl. 1. 20:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Tartalmazza az összes kieget, plusz még néhány fegyvert
2013. júl. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de akkor a többi az mér van? a sima bf, stb..nem értem :D amugy megéri?
2013. júl. 1. 21:41
 3/5 anonim ***** válasza:
igen megéri..(a permium) ha külön a Bf3-at veszed meg és külön a kiegészítőket hozzá akkor benne lesz vagy 25-30 ezerbe..(Nekem is BF3 PE van)
2013. júl. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
rendben,már csak az a kérdés hogy el e menne. :D singlibe elment :D
2013. júl. 1. 22:28
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha egyjátékosban megy stabilan 50 FPS fölött, a mutiban sem lesz gond. Amúgy pedig, hogy a kérdésedre válaszoljak, benne van a Premium Edition-ban az alapjáték (a sima Premiumban nincs), a Back to Karkand, Close Quarters, Armored Kill, Aftermath és az Endgame.

Itt megtalálod a többi pluszt is:

[link]

2013. júl. 2. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!