Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A sims 3 miért nem működik?

A sims 3 miért nem működik?

Figyelt kérdés
Tökéletesen működött, de egyszer csak nem indult el a játék, valamit kiírt már nem is tudom hogy mit. Letöröltem az egészet, és feltelepítettem az alapjátékot. Amikor el akartam indítani semmi sem történt, mintha el sem indítottam volna.

2013. júl. 1. 15:43
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha eredeti a játékod, akkor a [link] oldalon kérj segítséget az interaktívban, de írd le nagyon részletesen a problémát, mert ennyiből nem tudnak ők sem segíteni. (Használsz-e egyedi tartalmakat, mindenképpen írd oda, hogy eredeti játék, patchelés után romlott-e el, stb...)

Ha nem eredeti, akkor szerintem a patch lehet az oka, ha esetleg azt felraktad, újratelepítés után pedig az, hogy nem törölted rendesen.

Mindenesetre szedd le a CCleaner, abban látszik, hogy maradt-e valami a többi játékból. (Vagyis, amit töröltél annak ott van-e a neve a programok között, de nincs ikon mellette)(Ezt akkor is, ha eredeti)

Illetve, ha nem eredeti, akkor frissítés után újra kell crackelni.

Nem tudom, van-e még valamilyen opció.

Esetleg az, hogy miután megnézted CCleanerrel, hogyha még eredeti is, akkor is megpróbálsz hozzá egy cracket tölteni. (Ez azért is jó, mert akkor CD nélkül indul.)

2013. júl. 2. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!