Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mért van ez a COD4 ben?

Mért van ez a COD4 ben?

Figyelt kérdés

HElló fel szeretném tenni a LevelHacket .

Letöltöttem a Fájlt

EZT írta hogy ezt kell csinálnom

Rámész a program files-ba a players-re, és töröld ki mind a 2 mpdata-t, a config_mp-t, majd rakd be a letöltött mpdata-t. Rámész a START-ra a tálcán, Futtatás, beírod: regedit, utána: HKEY_LOCAL_MACHINE -> SOFTWARE -> Activision -> Call of Duty 4

Ott van ez: codkey. Nyisd meg, majd a cd kulcsot amit mutat, másold ki egy szöveges dokumentumba. Miután megvan, írd át erre: DL2J8PY44Q22GE4888D2 Ha mindez megvan, még ne csatlakozz 1 szerverhez sem mert global bant kapsz, hanem indítsd el simán a multiplayert, ott rámész hogy: Multiplayer Options: CD KEY: És ott átírod az ott látható CD key-t arra, ami a régid volt, vagyis amit kimásoltál egy szöveges dokumentumba. NEM A REGEDITBEN KELL, MINT AZ ELŐZŐT, HANEM MANUÁLISAN A JÁTÉKBAN! Miután árírtad, menj rá: Create a server, válassz ki 1 mapot, és csinálj 1 szervert gyorsan. (Ez azért kell, hogy elmentse a CD kulcsot amit beírtál) Ha bent vagy a játékban, láthatod hogy 55-ös vagy, és minden rendben. Kiléphetsz, és csatlakozhatsz egy szerverhez. Gratulálok

NA ÉS AZ A PROBLÉMÁM HOGY NEKEM WIN7-em van


A srác odaírta hogy hova kell mennem

C:\Users"USERNAME"\AppData\Local\VirtualStore\Program Files (x86)\Activision\Call of Duty 4 - Modern Warfare\players\'


NA és nekem az a gond hogy Nincsen olyan hogy Activision mit tegyek hova tegyem be a level hacket ??


Remélem érthetően írtam le előre is köszönöm !



2013. jún. 30. 18:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Az Activision nem lényeges, az pl akkor van, ha a CoD 2 és a CoD 4 is fent van és akkor a két külön mappa az Activision -ben van, ha telepítésnél nem írtad felül. Szóval egyszerűen a Program Files -ban megkeresed a CoD 4 -et.
2013. jún. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Vagyis az én esetemben C(meghajtó)-Program Files-Activision-Call of Duty 4 és azon bellül hova kell tennem ??
2013. jún. 30. 19:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!