Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A geocaching.com-on egyáltalán...

A geocaching.com-on egyáltalán nincsenek jelszavak, mint a magyar oldalon?

Figyelt kérdés
Vagy csak én nem értek valamit? (Az angol tudásommal nincs baj.)

2013. jún. 29. 20:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nincsenek. Sokkal elvezetesebb a jatek. Senkinek nem kell bizonygatnom, hogy ott jartam.

Olyan a szemlelet, hogy miert hazudnal? Kit versz at vele? Itt Nyugat-Europaban elhiszik neked, ha azt mondod megcsinaltad, megtalaltad. Ezert altam at a com-os laadakra amikor meg otthon jatszottam, raadasul sokkla tobb lada van rajta, sokkal elvezetesebb trail-ekkel. Ez egy fajta tura, amin vegig vannak ladak rejtve. Mondjuk 12 merfold es van rajta nagysagrendileg 120 lada, nem emlekszem pontosan. De vannak rovidebbek is, vagy kevesebb ladaval. En ezeket szeretem a leginkabb, mert turazhatok es kozben egy csomo ladat kereshetek. Lehet, hogy ez egy kicsit elviszi a mennyiseg fele a jatekot, de nem versenyzem senkivel sem, igy nem zavar. Aki unikum ladakat akar csak gyujteni az is megteheti.

Raadasul, ha kulfoldon nyaralsz, akkor is jatszhatod ezt az erdekes jatekot.

2013. júl. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem. köszönöm a választ!
2013. júl. 2. 22:51
 3/4 anonim ***** válasza:

" Sokkal elvezetesebb a jatek."


Szerintem inkább jelszóval élvezetes. Van miért keresgélni. A com oldala rendkívül macerás. Huszasával lehet csak pontot letölteni. A .hu oldalon akár 3000 ládát is letölthetek minden gond nélkül és persze rengeteg szűrési feltétellel.

2014. aug. 17. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A jelszavas keresés szerintem is sokkal jobb; ez ad egyfajta versenylázt hozzá. A .com-on nincs jelszó, ott maga a hely szépsége és a kirándulás miatt mennek az emberek. Az egy telejsen más kategória; külföldön ezt megtehetik. Hazánkba szerintem kell a jelszavas megtalálás, így kisebb a csalás veszélye.
2014. aug. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!