Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Metin2 privát szerver beállítása?

Metin2 privát szerver beállítása?

Figyelt kérdés
Az érdekelne, hogyan kell bossokat tenni a szerverünkbe. Konkrétan 1 boss érdekel csak, a Zombi Isten (2598), de nem tudom hogyan kell betenni :S Segítene valaki?
2013. jún. 29. 14:31
 1/3 anonim válasza:
szia, esetleg te tudnál nekem segiteni hogykell metin2 servert csinálni? amit meglehet osztani?!
2013. júl. 1. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szevasz, nos én inkább 1 linket adok, ami részletesen elmagyarázza ezt neked: http://www.youtube.com/watch?v=kLkzIXMl028

2 vidiből áll, első foglalkozik a szerófájl installálásával, majd a másik a beállításával és a kliens stb beüzemelésével. A linkben 1-2 dolog nincs benne, azt megmondom most, pl XAMPP nevű progival csinálhatsz regisztrációs oldalt, Navicat pedig abban segít hogy csinálj jobb cuccokat, GM karaktereket, és szinte mindent, ami lehetséges. Ezen kívül még nem is tudom mi kell majd neked, de asszem a többi ott lesz a vidi alatt :)

2013. júl. 1. 18:29
 3/3 anonim válasza:
köszönöm :)
2013. júl. 16. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!