Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Runes of Magic bug?

Runes of Magic bug?

Figyelt kérdés
Nem tudom, mikor beindítom a játékot, akkor bejön rendesen, csak egy a baj: nincs semmilyen szöveg. Esetleg kell valami program hozzá, hogy kimutassa a szöveget? Előre is köszönöm (:

2013. jún. 27. 12:50
 1/2 anonim válasza:

Fúúú, szerintem nem kell hozzá. Az én gépem nem valami ász, nem igazán vannak/voltak rajta ilyen speckó programok és ezen teljesen rendben van ilyen szempontból.

Szerintem, ha most telepítetted, inkább telepítsd fel újra (mondjuk időkímélőbb megoldás lenne egy hozzáértő véleményét megvárni, az is igaz... nem mindegy az a röpke sok óra, mialatt feltelepül :D), ha meg régóta viszed és most alakult ez ki, akkor végképp nincs ötletem.

2013. jún. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát, egy ideig nem játszottam, és most újra játszom. Az újratelepítés meg működött. Mégegyszer köszi :D
2013. jún. 30. 08:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!