Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Mortal Kombat armageddon...

A Mortal Kombat armageddon [ps2] ban hogy lehet Fatality-t/Mortal fatality-t csinálni?

Figyelt kérdés
(ha valami mozdulat sorral lehet, akkor csak scorpion és sub-zero kellene!) :)

2013. jún. 27. 12:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Itt nincs meghatározva ,hogy egy karakternek milyen fatality-je van hanem vannak különféle kombinációk amivel mondjuk eltöri a kezét vagy lábát és ezeket kell minél többsször lenyomni és annál brutálisabb fatality lesz például bloody fatality. De van olyan kombináció amivel egyből kinyírod az ellenfelet. Ezen az oldalon levan írva pár ilyen: [link]


És itt: [link]


Ennél lehet ,hogy több van gyszer ki is nyomtattam onnan de sajnos már azt nem találtam meg. Remélem segítettem :)

2013. jún. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mármint egy oldalról kinyomtattam csak annyi van ,hogy nincs türelmem leírni bocs. :) De ezek között ott vannak a legjobbak.
2013. jún. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
kipróbáltam és mennek is a mozdulatsorok! Köszönöm a segítséged!!! így sokkal jobb! mégegyszer köszi!
2013. jún. 27. 16:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!