Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mineraftban hogyan ehet...

Mineraftban hogyan ehet többjátékos módban játsszani?

Figyelt kérdés

Nem a nagy szerverekre gondoltam, hanem hogy baráti körben csinálunk egy világot és játszogatunk. Ezt hogyan lehet?

Kérlek lépésről-lépésre írjátok le, hogy hogyan lehet ezt megcsinálni, mert már egy csomó mindent próbáltunk, de nem sikerült. :(



2013. jún. 27. 09:59
 1/5 KecskeNT ***** válasza:
Csináljatok egy szervert Geniusok. Erre tudom ajánlani a google.hu-t
2013. jún. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
:D írok egy jó szeró IP-t. Multiplayer/Többjátékos--közvetlen csatlakozás--s1.battlecraft.hu
2013. jún. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1.Én nem az a típus vagyok aki akkor is kérdez, ha még nem keresett volna rá. Itt az emberek nem azért kérdeznek , mert lusták, hanem mert nem találják neten a választ. Legalábbis ezért kéne. 2.Saját szerót szeretnénk(remélem értehtő)


Szeretnék olyan kommenteket kapni, amivel kezdhetek is valamit. Mondjuk egy rendes válasz a kérdésre jól jönne...

2013. jún. 28. 12:15
 4/5 anonim ***** válasza:

Próbáld meg ezt... www.youtube.com/watch?v=fYJZVk2S1YE

Tudod, hol találtam? :O Google--> minecraft szerver készítés 1. találat

2013. júl. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, mire már jött egy normális válasz addigra sikerült megoldani -.-
2013. júl. 3. 14:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!