Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A sims 3 szigetvilágban...

A sims 3 szigetvilágban hogyan lehet sellőt csinálni/-nek lenni?

Figyelt kérdés
hogy változik át, vagy hogy kell csinálni

2013. jún. 26. 20:16
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
lemerültem az ócenán aljára és ott volt egy kis barlang szerűség és abba bementem
2013. jún. 29. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
Nekem ugy sikerult szigetet felfedeznem , hogy a szallodam 5* lett igy kaptam egy uzenetet , hogy megjutalmaznak egy kulon szigettel is :)
2013. jún. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Én úgy fedeztem fel egy szigetet, hogy mondtam a simemnek hogy derítsen fel egy víz alatti barlangot, és kiírta, hogy talált másik kijáratot és hogy ott kimehet e és mondtam igen, és egy szigeten kötött ki ami eddig nem volt elérhető,és ott építettem üdülőhelyet :)
2013. jún. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 kinga200 válasza:

Sziasztok!:)

Sellőt úgy is csinálhatsz a simedből, hogy elmész búvárkodni összebarátkozol a sellővel majd lesz egy opció ha rákattintasz a sellőre és az ad valami hínárt amit ha megeszik a simed sellővé válik! Remélem tudtam segíteni.;)

2013. nov. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
hol lehet sellőt találni?? akivel össze barátkozhatok ja meg hogy kell búvárkodni??
2014. febr. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Én úgy fedeztem fel szigetet hogy a saját üdülőmben az akinél bekell jelentkezni rákatintottam és volt ott egy olyan opció hogy "kérdezze a kalandról" és akkor ad pár feladatot amit meg kell csinálni pl.: bunyóznom kellett egy cápával,beszélni emberekkel stb. :)
2014. júl. 5. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Thunderfairy ***** válasza:
Sellővé válas módjai. Veszel sellőhinárt 25 000 életcél jutalompontért vagy ősszebarátkozol 1 sellővel. Onnan ismerni meg hogy sellő hogy pikelyes a lába. Kérhetsz tőle sellőhinárt ha már a barátja vagy. A simed eszkőztárába kerűl, egye meg és átalakul.
2014. júl. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!