Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Letöltöttem a "Deadpool-FLT"...

Letöltöttem a "Deadpool-FLT" játékot és csak "001, 002 . " fájlok vannak benne. Hogyan kell elindítani a telepítést?

Figyelt kérdés
Azt írják hogy mountolni vagy kiírni kell de nem tudom hogy mit kell mountolni mert nincs lemezképfájl, se semmi amit lehetne. Azt is írták hogy bontsam ki a fájlokat "Winzippel" amit le is töltötem de még nem jöttem rá hogyan kell kibontani. Ugyanez van a Bioshock Infinite-FLT vel is. Értelmes válaszokat ha lehet.
2013. jún. 26. 10:31
 1/3 anonim ***** válasza:
total commanderben kell kibontani.
2013. jún. 26. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Üdv.

Ha ezt a verziót töltötted le - "Deadpool-FLT", akkor találsz benne egy " flt-pool.iso " fájlt amit csatolsz "Daemoon tools"-hoz vagy "Magic ISO"-hoz, utána telepíted. ( Ja és ne felejts el rámenni alul a "minden támogatott képre".

2013. jún. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat sikerült megoldani!
2013. júl. 1. 10:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!