Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi történt a Simsemmel? Meg...

Mi történt a Simsemmel? Meg lehet még menteni? (Sims2)

Figyelt kérdés
Régen nagyon sokat játszottam vele,és most meg ha belépek a kiválasztott városba,akkor megjelenik,hogy átléphetek másik városba,meg új sim készítése,de a város egy hatalmas nagy kék semmiség!!!Mit tegyek???Help!!!
2009. okt. 13. 20:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem töltöttél le tartalmakat a netről? lehet, hogy az egyik nem működik azt tette tönkre. vedd ki az egyedi tartalmakad a simses downloads mappából és menni fog :)
2009. okt. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Okés,megpróbálom,köszönöm!
2009. okt. 17. 14:18
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát..igazából egy picit sem értek a gépekhez,így már kitalálhattad,hogy nem találom azt a mappát...a sajátgépben,vagy a dokumentumokban van?és ha ezt megírtad,akk lécci tovább is,hogy mi merre hogyan tovább...:D :] XD
2009. okt. 19. 10:46
 4/6 anonim ***** válasza:

Én nem az első válaszoló vagyok, de Downloads mappát itt találod:


Dokumentumok\EA Games\The Sims 2\Downloads <-- ez már maga a mappa!


Ha vannak benne file-ok az összeset vágd ki egy másik mappába (ha később kell még) vagy esetleg töröld ki, te döntöd el!

2009. okt. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen,itt kerestem,de a The Sims 2 mappában már nem találtam downloads mappát...:(
2009. okt. 20. 19:37
 6/6 anonim ***** válasza:

Első válaszoló vagyok.

Oldal alján leírja mi lehet a probléma:

[link]

2009. okt. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!