Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims Freeplay hiba?

Sims Freeplay hiba?

Figyelt kérdés

Googleplay-ről töltöttem le. Behozza az ea logót utána pedig ezt írja ki:A server error has occurred. Please visit www.eamobile.com/countrygate to choose your country and click the customer support link. (5002)

Mit lehet csinálni?



2013. jún. 25. 14:05
 1/2 Varga B. válasza:
Ajánlanám, hogy menj föl az oldalra, és válaszd ki a jelenlegi tartózkodási helyedet ország szinten, majd próbáld meg megint. Ha ez sem segít, akkor töröld, és telepítsd újra. Ha viszont gyorsan akarsz teljesen biztos vlaszt, akkor írj a simsnek egy levelet: fennt említett linken biztos megtalálod.
2013. jún. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Már letöltöttem párszor, tabletre és telefonra is próbáltam, de egyiken sem működött. Lehet az lesz amit mondasz, de még körülnézek...

2013. jún. 30. 13:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!