Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyiket yoyojam típust vegyem?

Melyiket yoyojam típust vegyem?

Figyelt kérdés

kezdő jojózó vagyok már az alap loop trükkök mennek, de msot érkeztem el oda hogy vásároljak egyet. 15 ezer forintot kaptam rá és választani kellene a két jojó közt:

Super SpinFaktor

DarkMagic


A dark magicről olvastam hogy hibrid... nem értettem mit jelent de wikin megnéztem és arra bukkantam hogy ez azt jelenti hogy mi képpen húzod fel a jojót a kezedbe, továbbá az egyik típusról nem olvastam valami hűdejót (starburst) és mivel ugyanez a típus van benne a dark magicba így én inkább a super spin faktort választom. de javítsatok ki ha tévedek


2009. okt. 13. 20:41
 1/4 anonim válasza:

Sztem először ne YoyoJam-et vegyél! Az már Alapból haladó típus! Sztem először nézzél Duncan-t mer az a kezdőknek van! Vagy ha már tudsz vmi-t akkor Active People-n gyakorolj! Ha már eleget tudsz, jöhet vmi pro-t pl: YoyoJam, Henrys-t!


yo-yo.hu

2010. júl. 22. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 idfdfgdfh válasza:
Szerintem vegyél lyn fury-t nekem is olyan van és tök jó [link]
2010. júl. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

huhh az az igazság hogy ez a kérdés már egy jó éve került ki és azóta lett nekem jojóm meg el is lopták...


végü a dark magicet vettem meg...

és mivel ő magától nem akart visszajönni akarva akaratlanul elkezdtem tanulni a trükköket... amiben az is sokat segített hogy a jojót nem tudtam hibáztatni mert youtubeon andré boulay os vidiket néztem a leggyakrabban... és ha neki összejön nekem miértne...


de szerintem sokat felejtettem és a lyn fury lessz tényleg a jó választás

2010. júl. 24. 11:31
 4/4 grogernandi válasza:

Szia! Yoyozol még? Amúgy én ha most vennék yoyot akkor yoyofactory vennék. Elég jo dolgok vannak ezen a honlapon [link] és nem is drága.


Amugy ha van még valami kérdésed nézd meg ezt az oldalt szerintem: [link] ez most a legnagyobb magyar yoyos oldal.

2011. máj. 1. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!