Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ajánlanátok valami jó autós...

Ajánlanátok valami jó autós játékot?

Figyelt kérdés
Valami jó autos játékot keresek amiben jo ha van szabad koborlás. nem muszáj hogy legyen! De a belső nézet és a jó grafika az ami fontos egy ilyen játékot keresek pc re a forza horizon jó lenne csak nincs pc-re :( Köszi
2013. jún. 24. 22:22
 1/4 mr.ember válasza:

Grand Theft Auto San Andreas: Elég jó a grafikája, van benne szabad kóborlás is meg küldetés is! Alap gépen jól megy!


Grand Theft Auto Vice City: Ez is ugyanaz mint a Grand Theft Auto San Andreas csak kicsit gyengébb grafikával, szoval ha nincs túl jó géped akkor erre több esély van, hogy működik mint a San Andreas-ra.


Grand Theft Auto III: Ez is ugyanaz mint a fentiek csak még gyengébb grafikával.


Ha viszont nagyon jó géped van akkor tudom ajánlani a: Grand Theft Auto IV játékot, ez is ugyanaz csak gyönyörű grafikával.


Meg az: Alarm für Cobra 11 játékot, Német autópálya rendőrös játék jó grafikával.


Meg a: Driving Simulator 2011 játékot, szintén jó grafikával.


És a: City Car Driving, játékot jó grafikával.


Ennyit tudtam, remélem segítettem

2013. jún. 24. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ezek közül majdnem mind fent volt kivéve a cobrasat azt meg is nézem. köszi.
2013. jún. 24. 23:21
 3/4 A kérdező kommentje:
A City Car Driving az szmulátor hogy megtanulj vezetni vagy mi tesomnál játszottam g27 es kormánnyal az igazi xD
2013. jún. 24. 23:22
 4/4 anonim válasza:
Army Racer nincs ugyan benne szabad kóbórlás de jó a grafikája !
2013. jún. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!