Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Steam-en keresztül leszedtem...

A Steam-en keresztül leszedtem a Team Fortress 2-t (még szerencse hogy free to play) de most nem enged vele játszani, miért?

Figyelt kérdés

A letöltést követő nap ismét játszani akartam vele de azt dobta ki hogy nem tud kommunikálni a steam szerereivel és hogy jelentkezzek be a steam be.(igen, be voltam jelentkezve) ez miatt nem is engedélyezi a multyplayert.

Aztán a history-ban kikerestem 1 szervert amin már játszottam de kb 2 perc játék után kidob ezzel a szöveggel: A connection to the Steam VAC servers could not be made. For troubleshooting network issues. Ez mit jelent? Az egészben a legfurcsább és legidegesítőbb hogy még az offline trainingből is ezzel a szöveggel dob ki! mi történt?


2013. jún. 24. 12:49
 1/4 anonim válasza:

Én is steames felhasználó vagyok! Kettő tippem van!

1.Vagy a nyomi steamnek volt baja mert általában az szokott lenni.

2.A VAC letiltott...

2013. jún. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És akkor most mit lehet tenni? Még egy napja SEM használtam a steam-et és le is lettem tiltva!? Egyébként ilyenkor az egész fiókomat elfelejthetem vagy csak az adott játékot?
2013. jún. 24. 16:21
 3/4 anonim válasza:
Fúúúú hát nem tudom.....Próbáltál már új felhasználóval fölmenni szerverekre ? Vagy próbáld meg újra rakni a TF-et
2013. júl. 17. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

OMG!!!!!!! próbáltad már beírni google-ba? nekem egyszer volt bajom, kiadta a steamos oldalt, és hogy mit kell tennem-és működött. amúgy itt egy link te.......

[link]

2015. okt. 31. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!