Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Top eleven futballmenedzser...

Top eleven futballmenedzser facebook-os alkalmazás cheat / hackre nem jöhetnek rá?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=HDx8Tk1rQ60

..

Ha így megcsinálom (remélhetőleg sikerül) semmi esélye, hogy rájöjjenek vagy akár ez miatt kitiltsanak az alkalmazásból?

Mert azt nagyon nem szeretném, de egy kis plusz meg jól jönne.. Valaki próbálta már esetleg?

Köszi a válaszokat.



2013. jún. 24. 11:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Rájönni nemfognak kivéva ha minden 99999999999999999 re teszel,az ugy már feltünő lesz,de ha már letöltöd átküldhetnéf nekem is :)
2013. jún. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én letölteném, de nem tudom honnan. xD a videó alatti linken nekem nem sikerül...
2013. jún. 26. 22:12
 3/4 Kampi válasza:

Ha szabad tudni? Ingyeneset sikerült találni valakinek?

Vagy egy link és egy jelszó kellene.

2013. szept. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én azóta nem is nézegettem, de már nem is érint... Rájöttem a dolgokra, boldogulok ilyen csalások nélkül is. :)
2013. szept. 29. 13:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!