Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Van olyan aionba hogy egy...

Van olyan aionba hogy egy valamit veszek és oda teleportál engem? Mondjuk egy helyre ahol van flight de nekem időre megy questem es gyorosabb lenne valami ittemel.

Figyelt kérdés

2013. jún. 24. 05:21
 1/8 anonim ***** válasza:

minden varoshoz van kulon nevreszolo tekercs

general goods merchantnal keresd

2013. jún. 24. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem varos kell nekem..szoval nem Verteron vagy eltnen....ha nem azon belul a reszek ahova a flight visz.
2013. jún. 24. 07:48
 3/8 A kérdező kommentje:
Van egy questem ami 13 percet add h jarjam be egesz sarpan meg tiat :S
2013. jún. 24. 07:57
 4/8 anonim ***** válasza:

mar akkora szinten kellene tudd hogy nincs csak a varosba

a Siel szettes kuldi elegge ido/penz igenyes, csak ugy fogj neki ha jo idegeid vannak, az a 13 perces

majd ha hazaerek dobok 1 youtube videot hogy hogyan kell megcsinalni

2013. jún. 24. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Andrysh te minden mmorpg-t ismersz?:D akár hány mmo-s kérdést olvasok, mindig látom a segítő válaszod:D
2013. jún. 24. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszike.Azért gondoltam mert anno volr egy karim atomixen és ott ugy közlekedtünk :D nekem jó lenne az a set mert a szedegetésem is 440 és a potis craftom is 499.
2013. jún. 24. 09:49
 7/8 anonim ***** válasza:

parat ismerek, de csak az Aion-t ismerem mind a tenyerem

[link] kb ennyibol all a szett, en a nadragos resznel feladtam, a Kahrun szettet sokkal konnyebb kiszedni, es az boven eleg pve-re

a craftolas 500p kell es sok sikert a craft prochoz, nekem 4-re bejott

2013. jún. 24. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
valahol az ancsi forumon fel van toltva 1 terkep a kesztyus reszhez amit be lehet illeszteni a jatek terkepebe ha esetleg nem boldogulnal
2013. jún. 24. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!